0532-383-59-13

HAKKIMIZDA

2007 Yılında yayın camiasına güçlü bir başlangıç yapan yayınevimiz MASALCI YAYINLARI markasıyla kısa sürede tüm Türkiye’de kendisi ispatlamış ve hedef kitlesi tarafında kabul görmüş bir yayınevi haline gelmiştir. 3.000 m2 Kapalı alana kurulu matbaası ve deposuyla kendi ürünlerini kendi üretip tüm Türkiye’ye satışını gerçekleştirmektedir. Çocuk yayıncılığının önde gelen markalarından olan MASALCI YAYINLARI daima hedef yükselterek yayın anlayışını sürdürmektedir. Çocuk yayıncılığındaki başarısı ve yönetim kadrosunun 22 yıllın yayıncılık tecrübesi ile 2017-2018 eğitim ve öğretim döneminde yeni markası olan TALEBE YAYINLARI ile okula yardımcı test kitapları ile iddialı bir şekilde eğitim yayınları sektörüne girmeye hazırlanıyor.

MİSYONUMUZ

Yenilikleri takip ederek, çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak  her yaştan öğrencinin hedefine ulaşmasını sağlamak;  özgüveni yüksek, başarılı, ülkesi ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmek.

VİZYONUMUZ

22 Yıllık deneyimimizi teknoloji ve bilimle birleştirerek yaptığımız işi yenilikçi eğitim teknolojilerine entegre ederek çağı yakalayan ve sektörün öncülerinden bir yayınevi haline gelmektir. Eğitim yayıncılığında adından kısa zamanda övgü ile bahsettiren bir kurum kimliği kazanmaktır.